زبان :
 002  003  004  005  006  001
حامیان
سخنرانان همایش

هشتمین همایش سیاست های پولی و چالش های بانکداری و تولید
دکتر علی لاریجانی
دکتر مسعود نیلی
دکتر موسی غنی‌نژاد
احمد دوست حسینی
دکتر حمید پورمحمدی
دکتر محمد نهاوندیان

ششمین همایش چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 98
دکتر حسین عبده تبریزی
دکتر تیمور رحمانی
دکتر سید جلال دهقانی فیروزآبادی
دکتر پویا جبل عاملی
علی چگینی و همکاران

درباره همایش

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، سال ۹۸ یکی از سخت‌ترین سال ‏های‌ مالی چند سال اخیر خواهد بود و ایران در یکی از حساس ‏ترین شرایط پس از پیروزی انقلاب قرار خواهد گرفت. به نظر می‏ رسد تحریم ‏های یک‏ جانبه و ظالمانه ایالات متحده، رکود اقتصادی و بروز مشکلات در بنگاه ‏های تولیدی را به همراه داشته باشد. گرچه چشم‌انداز رشد اقتصادی سال‌ آینده ایران با فرض اثرگذاری تحریم‌های آمریکا محدود است، اما با نگاه به مسایل داخلی کشور و برنامه‏ ریزی، اجرا و تداوم اصلاحات اقتصادی می‌توان حرکت در مسیر رشد پایدار را حفظ نموده و یا اثرات مخرب تحریم‌ها را کاهش داد.

از آنجا که در کشورمان دولت سهم عمده ‏ای در اقتصاد داراست، کلید گشایش اقتصادی در وهله اول در دست دولت و پس از آن بنگاه‏ های خصوصی است. در این راستا دولت باید نگاه ویژه‌ای به اصلاح نظام بانکی، محیط‌ کسب‌وکار و ‌صندوق‌های بازنشستگی داشته و با اتخاذ سیاست‌های پولی و مالی صحیح در جهت خنثی سازی و کاهش تاثیر تحریم‏ ها، کنترل نرخ تورم، مدیریت بازار ارز و ثبات اقتصادی گام بردارد. بی‏ شک وجود تحلیل‏ های شفاف و دقیق و پیش ‏بینی‏ های صحیح به تبیین نقشه راه برای هر کسب و کاری چه در ابعاد کوچک و چه در سطح کلان بسیار کمک‌کننده است.

دنیای اقتصاد همچون سال‏ های گذشته بر آن شده است جهت افزایش دانش و کمک به تصمیم ‏گیری صحیح‌تر مخاطبان خود در حوزه‌های پولی، مالی و کسب و کار، هشتمین همایش سیاست‏ های پولی و چالش‌های بانکداری و تولید را همزمان با ششمین همایش چشم‏ انداز اقتصاد ایران با حضور کارشناسان، تحلیلگران و تصمیم‏ سازان کشور برگزار نماید. امید است با توجه به قرابت دو موضوع مورد بحث، بتوان با ارایه‌ی تحلیل دقیق و ارایه راهکار برای حل چالش‏ های ماندگار در اقتصاد کشور و ارایه پیش ‏بینی‏ های چهار بازار اصلی مسکن، طلا، بورس و ارز در سال 1398 امکان ترسیم مسیر صحیح تصمیم‏ گیری را برای مخاطبان حوزه اقتصادی فراهم کرد.

پوستر همایش


آمار بازدید
بازدید کننده امروز:8
بازدید کننده دیروز:9
بازدید کننده هفته گذشته:92
بازدید کننده ماه کذشته:3123
بازدید کننده کل:9948